Lešení Petr Kaše (Slide 1)
Lešení Petr Kaše (Slide 2)
Lešení Petr Kaše (Slide 3)

Lešení Petr Kaše


Historie

Rádi bychom se Vám představili prostřednictvím naší webové prezentace. Naše rodinná lešenářská firma vznikla již v roce 1995, zpočátku pouze jako montážní lešenářská firma pro větší dodavatele. Dnes naše firma vlastní trubkové lešení včetně veškerého příslušenství, které již od roku 2000 půjčujeme našim zákazníkům. Mezi naše hlavní služby dnes patří velmi oblíbená služba pronájem a půjčovna lešení.

Pronájem a půjčovna lešení

Pronajímáme jak klasické trubkové lešení tak i rámového lešení Layher Blitz. Jsme schopni uspokojit jakýkoliv požadavek našich zákazníků a případně zajístíme dostatečné množství dle zakázky ve spolupráci s našimi externímy partnery. Hlavním místem působnosti naší firmy i půjčovny jsou regiony Praha a Středočeský kraj (hlavně Kolín, Nymburk, Poděbrady, Úvaly, Říčany, Český Brod, a další). Poskytujeme profesionální služby, naší doménou je kompletní lešenářský servis na klíč - postaráme se o vše.
Nabízíme obhlídku místa stavby včetně předběžné kalkulace pro vypracování nabídky. Po odsouhlasení konkrétní nabídky a podepsání smlouvy Vám lešení dovezeme na stavbu (pokud je požadováno) a montáž provedou naši pravidelně proškolení lešenáři. Během celé doby pronájmu provádíme pravidelné technické revize pro zajištění maximálního bezpečí jak pracovníků na lešení, tak i okolí stavby. Po ukončení smluvního kontraktu (pronájmu) je lešení demontováno opět našimi lešnáři a odvezeno z místa pronájmu.

Rámové lešení, autodoprava

V roce 2010 jsme rozšířily portfolio služeb a materiálů o modernější rámové lešení Layher Blitz a disponujeme i vlastní nákladní dopravou.

Kapacita, zkušenosti

Jsme samozřejmě schopni pokrýt i zakázky většího rozsahu přesahující případně kapacitu naší půjčovny a to díky našim spolupracujícím spolehlivým partnerům. Zajistíme jakékoliv množství trubkového, rámového lešení dle rozsahu a specifikace zakázky, ale samozřejmě i další "speciální lešení" jako je závěsné , modulové, pojízdné lešení. Velkou výhodou jsou naši stabilní a zkušení zaměstnanci, kteří jsou pravidelně proškolováni v oblasti bezpečnosti práce a i v oblasti techniky montáže/demontáže lešení (pro veškeré systémy lešení dostupné na českém trhu, převážně systém Layher).
Jsme členem Českomoravské komory lešenářů o.s.
Díky dlouhodobým zkušenostem jsme schopni postavit lešení opravdu všude - např. plavební komora, kostely, výtahové šachty, mostní konstrukce apod. Jsme připraveni Vám splnit jakýkoliv požadavek na stavbu lešení vždy však s ohledem na bezpečnost.

LEŠENÍ PETR KAŠE
Vitice 75, 281 06 Vitice, tel: +420 603 436 020, e-mail: info@leseni-kase.cz

Lešení