Lešení Petr Kaše (Slide 1)
Lešení Petr Kaše (Slide 2)
Lešení Petr Kaše (Slide 3)

Montáž, demontáž lešení

Rodinná firma Lešení Petr Kaše montuje a demontuje nejen lešení z vlastní půjčovny, ale také všechny ostatní druhy lešení. Oblastí naší působnosti je celá ČR, nyní se však soustředíme převážne na Prahu a Středočeský kraj (a zejména pak v regionech: Kolín, Nymburk a Poděbrady).

Lešenářské služby

Nabízíme Vám veškeré služby související s pronájmem lešení, poskytujeme odbornou montáž a demontáž všech druhů lešení včetně ochranných sítí Dopravu zajišťujeme vlastními vozy až na místo určení. Veškeré zakázky jsou realizovány v souladu s platnými technickými a bezpečnostními předpisy, naši pracovníci jsou řádně a pravidleně proškolováni v oboru jak lešenářském tak i v oblasti bezpečnosti práce. Naše firma disponuje pracovníky s letitou praxí v oboru - služby poskytujeme již od roku 1995. Dopravu, montáž a demontáž provádíme i s netradičními místy jako jsou kostely, historické budovy (hrady, zámky), plavební komory, výtahové šachty, komínové věže apod.

Rychlost, Kvalita, Spolehlivost a Bezpečnost

Rychlost, kvalita, spolehlivost a bezpečnost hrají v naší rodinné firmě prim. Cenu určuje hlavně charakter zakázky, umíme se však domluvit. Naše služby dostanete v určeném termínu, na určené místo. Snažíme se vždy vyhovět, zajistit plný servis a spokojenost zákazníka. Férovost, flexibilita, slušné ceny - montáž i demontáž lešení nechte na nás.

Svěřte Vaše starosti s lešením nám - ODBORNÍKŮM, my svému řemeslu rozumíme!

LEŠENÍ PETR KAŠE
Vitice 75, 281 06 Vitice, tel: +420 603 436 020, e-mail: info@leseni-kase.cz

Lešení