Lešení Petr Kaše (Slide 1)
Lešení Petr Kaše (Slide 2)
Lešení Petr Kaše (Slide 3)

Pronájem lešení

Rodinná firma Lešení Petr Kaše provozuje půjčovnu fasádního trubkového, rámového lešení Layher Blitz a také speciální závěsné lešení FOX. Naše firma nabízí kompletní a profesionální lešenářský servis včetně dopravy po celé ČR. Oblastí naší působnosti je celá ČR, nyní se však soustředíme převážne na Prahu a Středočeský kraj (a zejména pak v regionech: Kolín, Nymburk a Poděbrady).

Trubkové, rámové a závěsné lešení

K pronájmu nabízíme klasické trubkové lešení včetně lešenářských podlážek. Druhým typem lešení je lešení rámové - německý systém Layher Blitz. Nyní NOVINKA - pronajímáme závěsné lešení FOX.
Lešení dodáváme nejčastěji jako komplexní službu - tj. pronájem + doprava + montáž a demontáž (možnost ochraných sítí pokud je vyžadováno či doporučeno s ohledemem na bezpečnost). Vše ale závisí na Vašem konkrétním požadavku a pokud lze technicky vyhovět (technické řešení + bezpečnost)!
Poskytujeme také poradenství v oblasti lešení i lešenářské techniky, zpracujeme pro Vás návrhy technických řešení či posouzení vhodnosti konstrukce.

Ceny

Neváhejte nás kontaktovat - ke každé zakázce přistupujume individuálně a proto zde ceník nenajdete. Zavolejte ihned. Rychle a ochotně Vám poradíme, poskytneme potřebné informace a vypracujeme konkrétní nabídku dle Vašeho požadavku (zdarma). Jsme tu pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce!
Lešení si kupovat nemusíte, prostě si ho od nás půjčte! Rychlost, spolehlivost a bezpečnost.

Jak lešení pronájímáme?

Nájemné za lešení se platí na základě uzavřené smlouvy a faktury. Výše nájemného je vypočítáno jako násobek denní sazby a počtu kalendářních dní trvání pronájmu. Pro déletrvající pronájmy nabízíme slevy! Nájemné lešení končí dnem vrácení lešení zpět pronajímateli a podepsáním zápisu o vrácení a konečného doplatku pronajímateli. Lešení lze pronajmout i bez montáže či demontáže. Služba pronájmu lešení včetně montáže a demontáže je však cenově zvýhodněna.

S kým spolupracujeme

Lešení nabízíme nejen stavebním firmám a živnostníkům podnikajícím ve stavebnictví, ale také soukromým stavebníkům, kteří svépomocí realizují hlavně opravy, přístavby, lehčí rekonstrukce u svých rodinných domů. Zavolejte nám hned! Rádi Vám vypracujeme kalkulaci i na malou stavbu - na velikosti nezáleží. Nemáme totiž žádné minimální časové, ale ani množstevní limity na pronájem lešení.

Máte zájem o naše lešenářské služby?

Chtěli byste se dozvědět více nebo se jenom na něco zeptat? I v takovém případě nás kontaktujte.
Také Vám doporučujeme prohlédnout si naši fotogalerii našich vybraných zakázek za poslední 3 roky přímo na našich webových stránkách a nebo na i více na Facebooku "Lešení Petr Kaše". Pro půjčovnu lešení máme jěště tyto stránky "Půčovna Lešení Petr Kaše"

LEŠENÍ PETR KAŠE
Vitice 75, 281 06 Vitice, tel: +420 603 436 020, e-mail: info@leseni-kase.cz

Lešení